Wie zijn wij

Stichting Sint Anthonis bestaat uit 11 bestuursleden. Er is hierbij bewust gekozen uit inwoners van de gemeente Sint Anthonis met 1 contactpersoon per dorp.

  • Voorzitter: Bert Weeren – Westerbeek
  • Secretaresse: Marjon Rutten – Oploo
  • Penningmeester: Ria Hermens – Ledeacker

     

Contact: Westerbeek@sintanthonishartveilig.nl

  • Suzanne v.d. Oever 

Contact: Oploo@sintanthonishartveilig.nl

  • Marjon Rutten 

Contact: Ledeacker@sintanthonishartveilig.nl

  • Ria Hermens 

Contact: Landhorst@sintanthonishartveilig.nl

  • Anny Jordans 

Contact: Sintanthonis@sintanthonishartveilig.nl

  • Jos Daverveld 

Contact: Stevensbeek@sintanthonishartveilig.nl

  • Riëtte Laarakkers 

Contact: Wanroij@sintanthonishartveilig.nl

  • Wilma Derks
  • Marion van Driel 

In elk dorp kunt u met de vragen over AED, reanimatie, opleidingen en herhalingslessen bij uw contactpersoon terecht.

Heb je suggesties of wil je ook iets voor onze Stichting betekenen? Neem dan contact met ons op.